Orchideje České republiky

Orchideje České republiky - David Průša | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Průša
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Orchideje České republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orchideje České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Průša. Číst Orchideje České republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte kouzlo českých orchidejí ve druhém, rozšířeném vydání této výpravné celobarevné publikace! Na jejích stránkách zavedeme čtenáře do fascinujícího světa orchidejí, který udivuje rozmanitostí forem, nápaditostí životních strategií, pestrostí barev a tvarů, ale jenž je zároveň nesmírně křehký a zranitelný. Ojedinělost knihy spočíváv neobvyklém rozsahu obrazové části. U každého druhu nebo poddruhu je zachycen habitus rostliny, květenství, detail květu, biotop a v mnoha případech i plody rostliny.


...je České a Slovenské republiky. Zde „uchovávám" seznam českých a zahraničních orchidejí, které se mi podařilo najít v přírodě ... Orchideje České republiky - David Průša | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Vstavačovité České republiky. Autor Ladislav Hoskovec | 15. 10. 2010 . Zvýšený zájem lidí o orchideje je jevem velmi starým. Vstavačovité byly už ve starověku a středověku z nesmyslných důvodů ničeny pro své hlízy, ze kterých dryjáčníci připravovali obskurní elixíry lásky. Ovšem ani v novověku jejich ... Přestože jsem poslední dva roky našel jen čtyři další druhy českých orchidejí pracuji na svém p ... E-kniha: Orchideje České republiky - David Průša | Knihy ... ... . Ovšem ani v novověku jejich ... Přestože jsem poslední dva roky našel jen čtyři další druhy českých orchidejí pracuji na svém projektíku dál. Fázi soukromého mapování výskytu a rozšíření vstavačovitých na území České republiky mám po navštívení 160 lokalit až na pár výjimek za sebou a pro nadcházející sezóny mě ček...SOUVISEJÍCÍ KNIHY