Ve stínu erbu

Ve stínu erbu - Hana Marie Körnerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu erbu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve stínu erbu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Ve stínu erbu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Raymond je druhorozeným synem vlivného hraběte, Frederika dcerou bohatého sicilského vévody. Zasnoubili je už v dětském věku. Raymondův otec potřebuje finance, Frederičin zase politický vliv. Děti se upřímně nenávidí. Přesto ke sňatku o deset let později dojde. Než si novomanželé stačí urovnat nepřátelské vztahy, odjíždí Raymond do války a Frederika je "odložena" na opuštěný lovecký zámeček. Musí se vypořádat nejen se složitými životními podmínkami, ale i s intrikami Raymondovy rodiny.


...U ŠTÍTU Hrady a zámky zdobily erby, znaky rodů a panský šlechty ... Ve stínu erbu | O2 Knihovna ... . Symboly vládců po staletí, na kterých časy nic nemění. Každý má v erbu víru svou, korunu, žezlo ... Ve stínu erbu Autor: Körnerová, Hana Marie Nakladatel: MOBA EAN: 9788024344812 ISBN: 978-80-243-4481-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Ve stínu erbu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaj ... Ve stínu erbu [eBook] - Hana Marie Körnerová | Knihy ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY