Moderní molekuly v onkologii

Moderní molekuly v onkologii - Jan Hugo, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hugo,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní molekuly v onkologii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní molekuly v onkologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hugo,. Číst Moderní molekuly v onkologii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fundovaný, přehledný, kompletní a přitom koncizní průvodce „novými léky“, které se do klinické praxe v onkologii dostaly a dostávají v posledních letech. Větší část těchto látek je běžně řazena pod pojem biologická, resp. cílená léčba, kniha je však komplexnější a obsahuje také nová chemoterapeutika, resp. nová radiofarmaka. Z nepřeberného množství údajů, které každou látku při vstupu na trh provázejí, vybral autor s ohledem na svou klinickou zkušenost určité minimum, které je pro onkologa prakticky významné. Text je doplněn schématy umožňujícími snadné pochopení mechanismu účinku. Kniha nabízí rychlou orientaci v nových látkách užívaných v onkologické léčbě.


... molekuly v onkologii Autor: Hugo, Jan a Vokurka, Samuel Nakladatel: Maxdorf EAN: 9788073456085 ISBN: 978-80-7345-608-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 294 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Moderní molekuly v onkologii | Odborná literatura a ... ... . vydání) Moderní molekuly v onkologii . Jan Hugo; Jan Hugo . 5,0 . Sledovať autora . Medicína Učebnice a slovníky. Všetky knihy autora . Maxdorf, 2019. Vydavateľstvo Maxdorf, 2019. Fundovaný, přehledný, kompletní a přitom koncizní průvodce „novými léky", které se do klinické praxe v onkologii dostaly a dostávají v posledních ... Moderní Molekuly v onkologii. 24 . Abirateron je selektivní inhibitor cytochromu P450 17A1 (CYP17A1), enzymu s klíčovým významem pro syn. tézu steroidů jak v nadledvinách, tak v gonádách. Enzym v ... Moderní molekuly v onkologii Maxdorf s.r.o. ... ... Moderní Molekuly v onkologii. 24 . Abirateron je selektivní inhibitor cytochromu P450 17A1 (CYP17A1), enzymu s klíčovým významem pro syn. tézu steroidů jak v nadledvinách, tak v gonádách. Enzym vykazuje současně obě aktivity typické pro cytochro. Moderní molekuly v o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY