Poprask v ZOO

Poprask v ZOO - Peter S. Milan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter S. Milan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poprask v ZOO.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poprask v ZOO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter S. Milan. Číst Poprask v ZOO Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celá ZOO je na nohou - její brány se uzavírají a návštěvníci dnes mohou pouze zvědavě postávat u vchodu. Dnešní den patří jen zvířátkům. Atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Rozhodčí Kuna zahajuje hlasitým výstřelem nejoblíbenější disciplínu - velký maraton. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Z posledních sil se vbelhá do cíle a před překvapenými diváky usne jako pařez. Tohle není jen tak, umíní si podivínský Lišák a rozhodne se celou událost na vlastní pěst vyšetřit.


...Poprask v Zoo" by Peter S. Milan available from Rakuten Kobo ... Poprask v ZOO levně, cena 141 Kč | Srovnání cen zboží ... . Celá ZOO je na nohou - její brány se uzavírají a návštěvníci dnes mohou... Celá ZOO je na nohou - atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Detektivní příběh pro malé čtenáře. Kniha: Poprask v ZOO (Peter S. Milan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Poprask v ZOO od Peter S. Milan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete za ... Koronavirus zavřel Zoo Praha, příroda ale ... - poprask.cz ... . Milan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Poprask v ZOO -- Lišák zasahuje - S. Milan Peter. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou nav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY