V pasti

V pasti - Lilja Sigurdardóttir | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lilja Sigurdardóttir
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V pasti.pdf


Chcete si knihu přečíst?V pasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lilja Sigurdardóttir. Číst V pasti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednatřicetileté Sonje se rozpadlo manželství – po dramatickém rozvodu se ocitla prakticky bez prostředků… a bez syna. V islandské krizi je Sonja bez práce a síly jí docházejí. Její rozvodový advokát jí nabídne pracovní cestu do ciziny a Sonja si pozdě uvědomí nebezpečí… Banka, kde pracoval její bývalý manžel, zkrachovala a jeho vyšetřují kvůli účasti na rozsáhlých finančních machinacích. Sonja celou dobu nic netušila – co všechno ještě před ní skrýval? Domyslí si to, když jí syn náhodně ukáže jednu fotografii… Pod hrozbou, že jí gang unese syna, je schopna vymýšlet nové a nové způsoby, jak uniknout pozornosti celníků, nakonec ji ale jeden z nich zastaví. Znamená to pro Sonju definitivní konec, anebo naopak naději na únik z pasti?


...ečku odstřiženém od zbytku světa sněhovou bouří řádí vrah ... Antipasto - Wikipedia ... . Islandský seriálový projekt V pasti, mezinárodně známý pod anglickým názvem Trapped, v sobě spojuje dvě výrazné tendence televizní tvorby posledních let.Tou první je systematické vábení etablovaných filmových režisérů k televizním seriálům příslibem větší tvůrčí svobody a možností ... V pasti je doposud nejnákladnější islandský televizní projekt, jeho rozpočet je až desetinásobný oproti tamním obvyklým produkcím. Ovšem také na rozdíl od jiných, které zřídkakdy překročí ... V pasti / Oppression (2016) | ČSFD.cz ... . Ovšem také na rozdíl od jiných, které zřídkakdy překročí hranice ostrovní země, byl prodán do řady zemí světa a zaznamenal pozitivní reakce u široké divácké obce. V kinech od: 29.12.2016 Bioscop V kinech od: 29.12.2016 Magic Box V kinech od: 30.11.2016...SOUVISEJÍCÍ KNIHY