Fotbalové humoresky: Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!

Fotbalové humoresky: Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! - Peter Scheck | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Scheck
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbalové humoresky: Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotbalové humoresky: Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Scheck. Číst Fotbalové humoresky: Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, jak již název napovídá, je o fotbalu. Tedy o hráčích, fanoušcích, divácích, trenérech, pořadatelích, a hlavně rozhodčích. Společným jmenovatelem všech příběhů a příhod je láska k fotbalu. Je to knížka, která má především pobavit, ale také dát nahlédnout do fotbalové kuchyně, kam běžný divák obvykle nikdy nevidí. Rozhodčí, ačkoli je velmi důležitou součástí utkání, většinou nemá mnoho příznivců a stojí tak trochu proti všem. Z tohoto pnutí pochopitelně vzniká mnoho humorných a kuriózních situací. Fotbalový rozhodčí vytvořil sbírku vzpomínek na to, co se událo jemu či jeho kolegům a přátelům nejen na hřišti, ale i mimo něj. Ostatně ty nejzajímavější a nejméně pravděpodobné příběhy může přinést vždycky jen skutečný život, což o tom fotbalovém platí dvojnásob. Kniha je o všech, kterých se fotbal týká, což jsou nejen hráči, trenéři a rozhodčí, ale i diváci, delegáti, pořadatelé, zdravotníci, správci hřišť a v neposlední řadě též rodinní příslušníci, kteří často musí projevit mnoho obětavosti, trpělivosti a pochopení pro tuto vášeň. A je zcela jedno, jestli se jedná o Ligu mistrů, nebo obyčejnou čutanou, a jestli se hraje pro pár čumilů, nebo pro televizní kamery.Knihy zábavných příběhů ze života jsou u čtenářů oblíbené a těch o místních derby, u kterých nechybí fotbalové hospůdky, opečená klobáska i orosená desítka je na našem trhu poskrovnu.


...vé humoresky Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti ... - Chytrabudoucnost.cz ... . Více pohledů. Fotbalové humoresky Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu. Dostupnost: Není skladem. Kniha, jak již název napovídá, je o fotbalu. Tedy o hráčích, fanoušcích, divácích, trenérech, pořadatelích, a hlavně rozhodčích. Společným jmenovatelem všech příběhů a příhod je láska k fotbalu. Fotbalové humoresky; Peter Scheck. F ... Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si ... ... . Společným jmenovatelem všech příběhů a příhod je láska k fotbalu. Fotbalové humoresky; Peter Scheck. Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí! ... Je to knížka, která má především pobavit, ale také dát nahlédnout do fotbalové kuchyně, kam běžný divák obvykle nikdy nevidí. Rozhodčí většinou nemá mnoho příznivců, a stojí na hřišti tak trochu proti ... Kniha, jak již název napovídá, je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY