Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka

Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka - Robert Rohál | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Rohál
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Rohál. Číst Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes už málem zlidovělé hlášky z celé řady filmů a seriálů, ve kterých exceloval bohem políbený herec Jiří Sovák - toť hlavní menu nové knížky Roberta Rohála. Nepůjde tedy o hercovy memoáry či životopis, nýbrž o barvitou publikaci, která připomene prostřednictvím hlášek všechny jeho slavné filmy (Král Králů, Konec agenta W4C prostřednictvímpsa pana Foustky, Kdo chce zabít Jessii, Pane, vy jste vdova!, Zabil jsem Einsteina, pánové..., Zlatá svatba, Marečku, podejte mi pero!, Což takhle dát si špenát, Co je doma, to se počítá, pánové...) či televizní seriály (Eliška a její rod, Byli jednou dva písaři, Arabela, Létající Čestmír, Chalupáři...), v nichž podrežijním vedením ostřílených režisérů" partneřil" s takovými herci, jako byli Vlastimil Brodský, Josef Kemr, Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Iva Janžurová, Libíček, Stella Zázvorková, Jiřina Jirásková, Miroslav Horníček a další herecké hvězdy. Nicméně hlavní hvězdou této knihy zůstává Jiří Sovák, jehož herecké kreace stejně jako dobře napsané i zahrané hlášky patří dodnes k tomu nejlepšímu v české filmové komediální tvorbě.


...ší filmy a hlášky Jiřího Sováka Robert Rohál ... Kniha Nejlepší filmy a hlášky Jiřího Sováka - Trh knih ... ... . ... Autor knihy úvodem slíbil, že nechce popisovat o herci Sovákovi to, co již bylo psáno, ale že se zaměří na nejlepší hlášky Jiřího Sováka. Herec tím byl proslulý, že k svérázným hláškám nikdy neměl daleko a vždy jak se říká "trefil hřebíček na ... Zboží ze stejné kategorie - Filmy a hlášky Jiřího Sováka. Jak nás chtěli oddat a další povídky. Kniha J ... Ebook Nejlepší hlášky Jiřího Sováka v PDF, ePub, Mobi ... ... . Jak nás chtěli oddat a další povídky. Kniha Jak nás chtěli oddat a další povídky obsahuje třináct humorně laděných povídek, ... Kód: 0220087 Autor: Hejna Tomáš EAN: 9788073763275 Dostupnost: 20 - 30ks. ks. 50+ videos Play all Mix - Nejlepší hlášky českých komedií 3 YouTube E. Holubová, O. kaiser a J. Lábus - Veselá léčebna - Duration: 8:17. Konto Bariéry 246,688 views Velmi dobrá kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY