Neuromuskulární choroby v kazuistikách

Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Edvard Ehler, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Edvard Ehler,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuromuskulární choroby v kazuistikách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuromuskulární choroby v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edvard Ehler,. Číst Neuromuskulární choroby v kazuistikách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. Tyto choroby představují obtížnou, avšak klinicky velmi významnou oblast, se kterou se pravidelně setkává každý neurolog – ambulantní i pracující v lůžkovém zařízení. Výklad ve formě kazuistik dokáže tuto obtížnou problematiku dobře přiblížit a vysvětlit. Kazuistiky mají bohatou obrazovou dokumentaci – fotky, výsledky neurozobrazovacích vyšetření, genetické nálezy, elektrofyziologické charakteristiky. Kniha je určena pro neurology, dětské neurology, rehabilitační lékaře, ortopedy, neurochirurgy.


... - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Knihy.cz ... .exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Edvard Ehler, Petr Ridzoň, Ivana Štětkářová, kol. | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví NEUROMUSKULÁRNÍ CHOROBY V KAZUISTIKÁCH. 16 17 Tabulka 2.6 Oslabení svalů, klinické příznaky ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Edvard Ehler ... ... . 16 17 Tabulka 2.6 Oslabení svalů, klinické příznaky a příklady neuromuskulárních chorob. Postižené svaly Obtíže a příznaky Neuromuskulární choroby. zevní okohybné svaly diplopie, ptóza, neostré vidění myasthenia gravis. Miller‑Fisherův syndrom. diabetes mellitus Neuromuskulární choroby v kazuistikách. Kdo napsal knihu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY