Objevuj s úsměvem: Letadla

Objevuj s úsměvem: Letadla - Marcin Brykczynski | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcin Brykczynski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevuj s úsměvem: Letadla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevuj s úsměvem: Letadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcin Brykczynski. Číst Objevuj s úsměvem: Letadla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Letadla osobní i nákladní, kluzáky, stíhačky, aerotaxi, helikoptéry, motorová rogala. Letouny moderní i historické, sportovní i záchranné, drony, vzducholodě, balony a další, občas udivující létající stroje. Nebeské dálnice jsou dnes již přeplněné, stejně jako ty pozemské. Ale co to? Pozor! Trasy ptačích přeletů -prosím, leťte opatrně! Leporelo k prohlížení a čtení cvičí postřeh a vypravěčské schopnosti. Malé děti navštíví letiště, hangár i muzeum aviatiky, podívají se na cvičení vojenského letectva, zažijí letecký den i soutěž leteckých modelů, zaletí si dokonce i do hor a k moři. S letadly se nebudou nudit. Šťastný let! Vzdělání, humor, rýmované hádanky, interaktivní úkoly. Výborná kniha pro nejmladší fanoušky létacích strojů všeho druhu! Leporelo je určeno dětem od 4 let.


... Objevuj s úsměvem: LETADLA. Originální název: Opowiem ci, mamo, co robią SAMOLOTY ... Male kufry do letadla | Sleviste.cz ... . Autor: Nowicki Artur, Brykczynski Marcin. Překladatel: Stanislav Komárek. Ilustrátor: Artur Nowicki. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci Objevuj s úsměvem: LETADLA . Letadla osobní i nákladní, kluzáky, stíhačky, aerotaxi, helikoptéry, motorová rogala. Letouny moderní i historické, sportovní i záchranné, drony, vzducholodě, balony ... Artur nowicki objevuj s usmevem auta | Sleviste.cz ... . Letouny moderní i historické, sportovní i záchranné, drony, vzducholodě, balony a další, občas udivující létající stroje. Nebeské dálnice jsou dnes již přeplněné, stejně jako ty pozemské. Letadla osobní i nákladní, kluzáky, stíhačky, aerotaxi, helikoptéry, motorová rogala. Váže...SOUVISEJÍCÍ KNIHY