Pirátský kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy

Pirátský kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy - Brenda Ralph Lewis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brenda Ralph Lewis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirátský kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pirátský kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brenda Ralph Lewis. Číst Pirátský kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přísahali piráti svou věrnost skutečně na zkřížené pistole? Byli trestáni vysazením na pustý ostrov? A opravdu pirátské zákony ovlivnily dnešní smlouvy u obchodního námořnictva? Na všechny tři otázky zní odpověď „ano“. Ačkoliv nikdy neexistoval pouze jediný pirátský zákon, od pirátů se často vyžadovalo, aby podepsali napůl formální pravidla, která se stala Smluvními ustanoveními neboli Pirátským kodexem. Vztahovala se na disciplínu, hlasovací práva a dělení kořisti mezi piráty. Tato široce pojatá kniha popisuje realitu pirátství od starověku až po piráty napadající dnešní nákladní lodě a jachty v Indickém oceánu a v Jihočínském moři. Píše se v ní o čínských pirátech 19. století, japonských pirátech wako ze 14. století, vikinských pirátech, arabských pirátech a o zákonech kapitána Kidda, Černovouse a dalších karibských pirátů. Pirátský kodex se svými více než 120 černobílými kresbami a fotografiemi analyzuje širší historický a zeměpisný rámec pirátské „cti mezi zloději“ a představuje fascinující zasvěcení do života na palubě korzárské lodě.


...ý kodex: Od ctihodných zlodějů po současné ničemy Brenda Ralph Lewis Nakladatel: Naše vojsko 2011 Pirátský kodex - Od ctihodných zlodějů po… Ohodnotit » Doporučit známemu » Pirátský kodex - Od ctihodných zlodějů po současné ničemy Lewis Brenda Ralph ... Historie, filozofie ... . Běžná cena: ... Pirátský kodex - Od ctihodných zlodějů po současné ničemy 199 CZK Nov ... Hledáte Pirátský kodex - Od ctihodných zlodějů po současné ničemy od Brenda Ralph-Lewisová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pirátský kodex je první ucelenou knihou o pirátských pravidlech. Dává dohromady tisíce let pirátské tradi ... Kodex - Vyhledávání na Heureka.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Pirátský kodex je první ucelenou knihou o pirátských pravidlech. Dává dohromady tisíce let pirátské tradi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY