Ve jménu pleti

Ve jménu pleti - Inka Ojainmaa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Inka Ojainmaa
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve jménu pleti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve jménu pleti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inka Ojainmaa. Číst Ve jménu pleti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celý svět se už mnoho staletí snaží řešit problémy s pletí a určitě i proto kosmetický průmysl hýbe světem. Není divu, vždyť 75-80% lidí je zasaženo vadou kůže, a to akné. Pro všechny, kteří akné trpí nebo se zabývají jeho odstraňováním, vychází kniha Inky Ojainmaa, vysokoškolsky vzdělané finské kosmetoložky s více než třiatřicetiletou praxí v oboru. Spolu se svým manželem Mattim dokázali vytvořit a rozpracovat způsob, jak se akné zbavit a zabránit jeho opětovnému objevení. Autorka boří mýty o původu akné, jako je např. konzumace čokolády, role hormonů či užívání hormonální antikoncepce. Na připojených fotografiích klientů finského a českého salónu může čtenář sám vidět výsledky Inčiny metody pleťové terapie mnohdy až tragických případů, které v ostatních salónech a ordinacích na světě považovali za absolutně nenapravitelné. Špičkovou péčí se Inka a Matti Ojainmaa starali o pleť svých klientů za pomoci jejich speciálních biologických metod a postupů, a také pomocí přípravků kosmetické řady Osaine, kterou přivezli do Čech právě oni. Porážku akné – dokonce i v tom nejhorším stádiu – demonstrovali Inka a Matti denně na šťastných tvářích svých klientů.


...edstavení knihy VE JMÉNU PLETI, 28.4.2015 Celý svět už mnoho staletí se snaží řešit problémy s pletí a určitě i proto kosmetický průmysl hýbe světem ... Pleť - Seznam.cz ... . Není divu, vždyť 75-80% lidí je zasaženo možná nejhorší vadou kůže, a to akné. Akné trápí i mnoho z nás napříč generacemi a pohlavími. „Přišla jsem jí popřát ke knížce Ve jménu pleti, kterou si napsala a vydala sama. Mám ji moc ráda. Na svůj věk vůbec nevypadá. Kamarádi o ní dokonce říkají, že by měla dostat Nobelovu cenu, protože jako první přišla na to, jak vzn ... Problémy pleti ... . Mám ji moc ráda. Na svůj věk vůbec nevypadá. Kamarádi o ní dokonce říkají, že by měla dostat Nobelovu cenu, protože jako první přišla na to, jak vzniká akné. Kdyby byla chlap, řeknu, že je to frajer," tvrdí Ornella. Ve jménu pleti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY