Ve světle Pravdy

Ve světle Pravdy - Abd-ru-shin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Abd-ru-shin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve světle Pravdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve světle Pravdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abd-ru-shin. Číst Ve světle Pravdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poselství Grálu přináší výklad souvislostí mezi člověkem a jemu neviditelným světem. Prostými slovy a přísně logickým sledem myšlenek vysvětluje podstatu mnoha jevů, s nimiž se každý ve svém životě setkává. Nepředkládá ale vědecká a filozofická nebo ezoterická vysvětlení. Výklad se opírá o působení jednotných všeobsáhlých zákonů. Čtenář tak získává jasný obraz o působení Boží vůle a úloze člověka.


...yž budete potřebovat informace ohledně odvolání veřejných akcí ve Vaší zemi ... Ve světle Pravdy - Poselství Grálu, vydání v jednom svazku ... . Chtěl bych ještě nyní, v této náročné době, která je výzvou pro všechny, poukázat na náš hlavní titul „Ve světle Pravdy - Poselství Grálu", jež je pro mě osobně zdrojem důvěry a oporou ve všech životních situacích. Dílo Ve Světle Pravdy je možné stáhnout v elektronické podobě nebo objednat jeho knižní výtisk: Kniha Doznívání k Poselství Grálu je rozšířením knihy Ve Světle Pravdy - Poselství Grálu. Kdo jí chce rozumět, musí znát knihu Poselství Grálu. Je to celek, který mus ... Ve světle Pravdy: Poselství Grálu - Abd-ru-shin | Databáze ... ... . Kdo jí chce rozumět, musí znát knihu Poselství Grálu. Je to celek, který musí být dodržován v předepsaném pořadí, má-li se ... Dílo Ve Světle Pravdy je možné objednat jeho knižní výtisk: Objednat knihu. Přednášky Doznívání k Poselství Grálu jsou rozšířením Poselství. Kdo jim chce rozumět, musí z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY