Dominik Duka: Moderní a oblíbený

Dominik Duka: Moderní a oblíbený - Pavel Veselý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Veselý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dominik Duka: Moderní a oblíbený.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dominik Duka: Moderní a oblíbený ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Veselý. Číst Dominik Duka: Moderní a oblíbený Online je nyní tak snadné!

POPIS


Setkání s Dominikem Dukou a rozhovor s ním ve mne zanechal hluboký dojem, protože jsem v něm poznal velmi vzdělaného člověka, který má v sobě i velký lidský rozměr. Knihu o Dominiku Dukovi jsem se rozhodl napsat poté, co jsem měl možnost se s ním setkat osobně a poznat i jeho demokratické názory, které dokáží reflektovat dobu. Dominik Duka je tím, kdo dokáže naslouchat druyhým, a přesto má jasné vidění světa. Jeho život je velké dobrodružství plné zvratů. Setkání s Dominikem Dukou je vždy přínosem a něčím novým, co vás obohatí a zároveň donutí k zamyšlení . Tato kniha se rodila v nelehké osobní době a v mnohých chvílích byla pro mne záchranou. Věřím, že každý čtenář si v ní najde to své a bude mít podobný pocit názorově blízkosti jakou k Dominikovi Dukovi sdílím já.


...Duka Moderní a oblíbený autor: Veselý Pavel dopor ... Pavel Veselý - DOMINK DUKA - Moderní a oblíbený ... ... Duka, Dominik [WorldCat Identities] ... Duka Moderní a oblíbený autor: Veselý Pavel dopor. cena: 269 K ... Kniha: Dominik Duka Moderní a oblíbený Autor: Pavel Veselý Knížka 644 citátů z českých filmů, natočených v období první republiky a komentovaných autorkou, která přibližuje situ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY