Džínová generace: Únik ze SSSR

Džínová generace: Únik ze SSSR - Datho Turašvili | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Datho Turašvili
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Džínová generace: Únik ze SSSR.pdf


Chcete si knihu přečíst?Džínová generace: Únik ze SSSR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Datho Turašvili. Číst Džínová generace: Únik ze SSSR Online je nyní tak snadné!

POPIS


Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Jejich cílem bylo vynutit si přistání v Turecku a uniknout tak bezvýchodnému životu v Sovětském svazu. Únos se nezdařil, vyžádal si několik nevinných obětí a jeho organizátoři neušli exemplárním trestům. Názor na jejich čin dodnes rozděluje gruzínskou společnost, podobně jako je tomu u nás v případě útěku bratrů Mašínových. Příběh únosců v džínách v podání Datha Turašviliho se však těší ohromnému čtenářskému zájmu nejen v Gruzii, ale i v řadě západních zemí.


...l: Únik ze SSSR - Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie ... Romány Větrné mlýny s.r.o. | Alza.cz ... . Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo ... Džínová generace: Únik ze SSSR 299,-226,-Skladem > 10 ks. Koupit. Džínová generace: Únik ze SSSR Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do ... Faktografic ... Větrné mlýny Džínová generace. Únik ze SSSR ... . Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do ... Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Jejich cílem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY