Jak řídit tank

Jak řídit tank - Frank Coles | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Coles
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak řídit tank.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak řídit tank ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Coles. Číst Jak řídit tank Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavná i poučná příručka nabízí návody na nejrůznější dovednosti nezbytné pro moderní gentlemany. Dnes nestačí být urostlý elegán oblečený vždy podle poslední módy nebo drsňák, který do sebe v pátek večer nalije dvacet piv. Autor si klade za cíl vzkřísit skutečnou mužnost a ideál moderního gentlemana – tedy muže, jenž umí víc než jenom zdědit hromadu peněz. Moderní gentleman dokáže například nastartovat auto bez klíčku, zbavit se mrtvoly, ubránit se ve rvačce, méně pracovat a více se bavit, zmizet beze stopy, přežít v divočině a plno dalších věcí – a v neposlední řadě by měl i rozumět černému humoru.


...vit hlasovou komunikaci ve World of Tanks ZajimavaVideaZPcHer ... Řízení tanku při jízdě tankem | Tankodrom, jízda tankem v ... ... . ... Jak řídit motorku - Duration: 7:50. Piskot954 207,802 views. 7:50. ... JAK PRODAT TANK KTERÝ NEJDE PRODAT - ... Jak jízda tankem probíhá? Tak předně dostanete vojenskou uniformu a projdete si areál tankodromu, kde se podíváte na všelijaká vojenská vozidla. Za instruktážních 15 minut se dozvíte nějakou tu omáčku, bezpečnostní pokyny a hodně docela užitečných informací, třeba jak řídit tank. ★A simple guide on how to start off as a good and benefic ... Řízení bojového tanku - Zážitky.cz ... . ★A simple guide on how to start off as a good and beneficial Tanker. I hope to continue making similar video for other classes, in next few months. ★Play Her... V této části se dozvíte, jak si osvojit ve WoT zaměřovače a ovládání vozidel včetně dělostřelectva, a naučíte se umění mí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY