Litanie Prekariátu

Litanie Prekariátu - Jirka Skála | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jirka Skála
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Litanie Prekariátu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Litanie Prekariátu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jirka Skála. Číst Litanie Prekariátu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Litanie prekariátu představuje výběr uměleckých aktivit Jirky Skály z let 2011 až 2015. Jedná se převážně o dokumentace participativních akcí, které po dobu pěti let realizoval v rámci dvou internetových blogů: Třetí skupina předmětů a Konfrontační čtení. Tyto aktivity spojovala snaha o nalezení kritické percepce výrobních vztahů v rámci znalostních ekonomik. Jirka Skála doplnil publikaci o dva eseje, v nichž se pokusil o shrnutí tohoto období a o definování možných emancipačních strategií, které by umožnily uživatelům digitálních technologií a infrastruktury vymanit se z jejich vysoce prekarizované životní situace.


...e Litanie prekariátu představuje výběr uměleckých aktivit Jirky Skály z let 2011 až 2015 ... Konceptuální umění | Knihy.ABZ.cz ... . Jedná se převážně o dokumentace participativních akcí, které po dobu pěti let realizoval v rámci dvou internetových blogů: Třetí skupina předmětů a Konfrontační čtení. Publikace Litanie prekariátu představuje výběr uměleckých aktivit Jirky Skály z let 2011 až 2015. Jedná se převážně o dokumentace participativních akcí, které po dobu pěti let realizoval v rámci dvou internetových blogů: Třetí skupina předmětů a Konfrontační čtení. Jan Dismas Zelenka Magnificat, Žalm 129, Litanie Omnium Sanctorum, Salve Regina . Hodnocení ... Litanie Prekariátu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jan Dismas Zelenka Magnificat, Žalm 129, Litanie Omnium Sanctorum, Salve Regina . Hodnocení produktu: 100% . 1. Magnificat for Soloists, Chorus, Orchestra and Organ: Magnificat for Soloists, Chorus, Orch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY