Přirozená linie ženského těla

Přirozená linie ženského těla - Jindra Tichá | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Přirozená linie ženského těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přirozená linie ženského těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Přirozená linie ženského těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na osudech žen tří generací Jindra Tichá sleduje proměny života u nás, jak se promítají nejen do širokých společenských souvislostí, ale i do nejintimnějšího mikrosvěta každého z nás.Čtenáři se zde setkají především s autorčinou babičkou Annou, jednou z mála někdejších podnikatelek, která na sklonku první světové války a zejména v nově vzniklém Československu vybudovala v Bratislavě úspěšný módní salon, inspirovaný proslulými návrháři a slavnými módními domy v Paříži, Římě či Vídni. Příběh její dcery pak rozkrývá situace, jež nastaly v důsledku obsazení Čech Hitlerem a zrodem Slovenského štátu. Další rovina románu přibližuje život v soudobých Čechách. S nevšedním realis-mem Jindra Tichá zaznamenává problémy stáří a nemocí v dnešní Praze a staví na pranýř lhostejnost, či dokonce krutost, s níž se zachází s umírajícími v léčebnách dlouhodobě nemocných. Nelze přejít ani autorčiny zdařilé postřehy na téma soužití Čechů a Slováků v různých fázích dvacátého století. Nebyla by to však Jindra Tichá, kdyby tak nečinila s nadhledem a hlubokým vnitřním zaujetím, na příbězích, jež čtenáře strhnou od první stránky.


...ená linie ženského těla Autor: Tichá, Jindra Nakladatel: Akropolis EAN: 9788073040703 ISBN: 80-7304-070- Popis: 1× kniha, vázaná, 172 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Přirozená linie ženského těla | Akropolis ... . vydání) Akropolis Tichá Jindra: Přirozená linie ženského těla . V osudech žen tří generací Jindra Tichá sleduje proměny života u nás, jak se promítají nejen do širokých společenských souvislostí, ale i do nejintimnějšího mikrosvěta každého z nás.Čtenáři se zde setkají především s autorčinou babičkou Annou, jednou z mála někdejších podnikatelek, která na ... Přirozená linie ženského těla - Tichá, Jindra ; Autorka vypráv ... Přirozená linie ženského těla - Jindra Tichá | Kniha na ... ... .Čtenáři se zde setkají především s autorčinou babičkou Annou, jednou z mála někdejších podnikatelek, která na ... Přirozená linie ženského těla - Tichá, Jindra ; Autorka vypráví autobiografický příběh, v němž odkrývá rodinná tajemství žen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY