Rackomix

Rackomix - Milada Rezková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milada Rezková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rackomix.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rackomix ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Rezková,. Číst Rackomix Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha má 2 verze obálky: žlutou a modrou - náhodný výběr. Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař.


...yrint.net, www.raketa-casopis.cz Všechny komiksy Doktora Racka z časopisu RAKETA a 20 návodů na zlepšení života ... Rackomix - Catalog of Frantisek Bartos Regional Library in ... ... . K tomu bonusový díl komiksu, který v ... Rackomix Urbánkův kresebný styl je přiznanou citací legendárního Jiřího Šalamouna. Jako poctu slavnému výtvarníkovi můžete v Rackomixu potkat zajíce z Maxipsa Fíka a další důvěrně známé motivy. Rackomix Po několika novinkách přinášíme tip na něco osvědčeného. Komiksy o Doktorovi Rackovi vycházejí od začátku, kdy vychází časopis Raketa 🚀 (první číslo vyšlo v ro ... Rackomix (žlutá obálka) - Milada Rezková | Databáze knih ... . Komiksy o Doktorovi Rackovi vycházejí od začátku, kdy vychází časopis Raketa 🚀 (první číslo vyšlo v roce 2014, Nakladatelství Labyrint), v minulém roce byly jednotlivé komiksy vydány souhrnně. Navíc získáte jeden, ve kterém se dozvíte, kdo jsou ... RACKOMIX ale také př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY