Tělesnost jako významný faktor procesu adopce

Tělesnost jako významný faktor procesu adopce - Petra Šanderová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Šanderová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tělesnost jako významný faktor procesu adopce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tělesnost jako významný faktor procesu adopce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Šanderová. Číst Tělesnost jako významný faktor procesu adopce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší antropologický pohled na problematiku adopce (osvojení) a o tomto tématu pojednává primárně z hlediska tělesnosti. Lidské tělo je naplněno nepřeberným množstvím kulturně specifických významů. Autorka chce objasnit roli lidského těla a k němu navázaných významů v procesu osvojení. Soustředila se zejména na adopci dětí odlišného vzhledu, než jaký mají členové rodiny, která dítě přijímá. Snaží se objasnit sociálně sdílené stereotypy, které jsou asociovány se specifickým tělesným vzezřením. Tyto sdílené významy mají zásadní vliv na ochotu žadatelů o adopci přijmout dítě s danými tělesnými charakteristikami. Výzkum, na kterém je práce založena, vychází zejména z metod kognitivní antropologie.


...ost jako významný faktor procesu adopce ... Ostatní | Pipkin.cz ... . ... Kniha přináší antropologický pohled na problematiku adopce (osvojení) a o tomto tématu pojednává primárně z hlediska tělesnosti. Lidské tělo je naplněno nepřeberným množstvím kulturně specifických významů. Autorka chce objasnit roli lidského těla a k němu ... Tělesnost jako významný faktor procesu adopce Petra Šanderová Detaily knihy. Autor: Petra Šanderová Vydavateľstvo ... Adopce - Česko | Knihy.ABZ.cz ... . Autor: Petra Šanderová Vydavateľstvo: Slon Formát: 230x153 Počet strán: 162 ISBN: 978-80-7419-046-9 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 7.74 € Tělesnost jako významný faktor procesu adopce Autor: Šanderová, Petra Nakladatel: SLON EAN: 9788074190469 ISBN: 978-80-7419-046-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 162 stran, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY