Listonoš vítr

Listonoš vítr - Radek Malý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Listonoš vítr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Listonoš vítr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Listonoš vítr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cena Magnesia Litera pro děti a mládež 2012. Básník Radek Malý, dnes již uznávaná osobnost mladé básnické generace, napsal pásmo nápaditých veršů o podzimu, a výtvarník Pavel Čech, uznávaná osobnost současného českého komiksu, je doprovodil svými křehkými, snovými ilustracemi. Vznikla nádherná knížka, z níž na čtenáře zavane jemný dech podzimních mlh, v nichž tančí padající listy. Verše Radka Malého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální.


...oš vítr 2011; Moře slané vody 2014; František z kaštanu, Anežka ze slunečnic 2006; Kamarádi z abecedy 2013; Vraní zpěvy 2002; všech 60 knih autora ... Listonos vitr | HLEDEJCENY.cz ... . Podobné knihy. Zpěvobajky a květomluva 1971; Jak žijí oblázky 2012; Kniha Listonoš vítr je v Svěží vítr v poezii pro děti Radek Malý: Listonoš vítr, Albatros, Praha, 2011, 40 s.. Sbírka básní Radka Malého Listonoš vítr je přesvědčivým důkazem, že vyrazit s kočárkem do parku nemusí být nudnou povinností. Obzvlášť pokud miminko dřímá, začne se tatínek kamarádit s větrem a snadno se stává básníkem.. Listonoš vítr je věnován všem babičkám a ... Listonoš vítr, hravé básničky pro děti od Radka Malého ... . Obzvlášť pokud miminko dřímá, začne se tatínek kamarádit s větrem a snadno se stává básníkem.. Listonoš vítr je věnován všem babičkám a ... Listonoš vítr book. Read 3 reviews from the world's largest community for readers. Básně a verše v této útlé knížce doplňují originální a kouzelné ilustr....SOUVISEJÍCÍ KNIHY