Svítání na poušti

Svítání na poušti - Jeanne D´Haem, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeanne D´Haem,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Svítání na poušti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svítání na poušti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeanne D´Haem,. Číst Svítání na poušti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Waris pochází ze Somálska a narodila se v tradičním prostředí pouštního nomádského kmene. Ve svém poutavém vyprávění podává očité svědectví o africkém hladomoru, nesvobodě a násilí, které byla nucena vytrpět: o kruté ženské obřízce, jíž se musela podrobit jako malá holčička, a o útěku přes poušť ve snaze uniknout sjednané svatbě, kterou jí otec domluvil s vyhlídkou na získání několika velbloudů. Po období tvrdé dřiny cestuje dívka ve čtrnácti do Londýna, kde má nastoupit jako pomocnice v domácnosti. A právě tam na ni čeká nový život i závratná mezinárodní kariéra.


...ítání na poušti, od autorky Waris Dirie, je volným pokračováním úspěšného díla Květ pouště ... Kniha Svítání na poušti - Trh knih - můj antikvariát online ... . Waris pochází ze Somálska, odkud ve svých třinácti letech utekla, aby se vyhnula svatbě se starcem, kterou výměnou za několik velbloudů sjednal její otec. Svítání na poušti na něj sice navazuje, ale dá se samozřejmě číst i samostatně. Waris děj této knihy zastihne ve chvíli, kdy má malého synka Alekího a manželství, které se ovšem nedá považovat za šťastné. Waris se po několika letech rozhodne jet se svým bratrem domů do Somálska, ač ví, že tato cesta b ... Květ pouště: Svítání na poušti - Waris Dirie | Databáze knih ... . Waris se po několika letech rozhodne jet se svým bratrem domů do Somálska, ač ví, že tato cesta bude víc ... Svítání na poušti 2011; Safa 2015; Deti púšte 2011; Čierna žena, biela k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY