Více než hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď

Více než hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď - Petr Šámal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šámal
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Více než hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď.pdf


Chcete si knihu přečíst?Více než hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šámal. Číst Více než hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď Online je nyní tak snadné!

POPIS


On má šílené nápady a pořád něco vymýšlí, a tím mě překvapuje, jako třeba teď s tou novou hrou, na kterou se těším a zároveň mám i trochu obavy, o co zase půjde…Mám totiž u něho pořád takový pocit tajemna – což je na jednu stranu vzrušující, ale pocitově nikdy nevím, co se z toho vyklube a kam se to celé bude ubírat. Příběh lásky dvou lidí začíná v Praze, pokračuje na Slovensku v Tatrách a graduje nezapomenutelným týdnem v dalekém New Yorku ve Spojených státech. Poměrně krátký vztah plný zvratů a emocí je vyprávěn mladou dívkou, která se zamiluje do charismatického, dobře situovaného muže, jenž ji přitahuje nejenom „hrami“, které spolu od počátku hrají, ale také bohémským stylem života a lehkostí, s jakou si dokáže užít každého dne. Ale je to opravdu jeho skutečná tvář? Nebo si nese ještě cosi uvnitř, něco, co by mělo zůstat navždy skryto, dokonce i člověku nejbližšímu? Čtvrtá kniha autora Petra Šámala – tentokrát o lásce a jejích proměnách a o tom, kam až se dá ve vztahu zajít. Kniha, která není ani zcela dramatická, ani úplně romantická, ba ani výhradně erotická. Kniha, ve které je určitou měrou zastoupeno vše. Ve výsledku proto dokáže zapůsobit svým přitažlivým a poutavým dějem.


...ež hra: Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď Počet stran: 266, Cena: 263 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Naše vojsko, Příběh lásky dvou lidí začíná v Praze, pokračuje na Slovensku v Tatrách a graduje nezapomenutelným týdnem v dalekém New Yorku ... Baby talk: Co se vaše dítě snaží říct 2020 ... . Poměrně krátký vztah plný zvratů a emocí je ... Naše Vojsko Šámal Petr: Více než hra "On má šílené nápady a pořád něco vymýšlí, a tím mě překvapuje, jako třeba teď s tou novou hrou, na kterou se těším a zároveň mám i trochu obavy, o co zase půjde… Více než hra. Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď - Petr Šámal . On má šílené nápady a pořád něco vymýšlí, a tím mě překvapuje, jako třeba teď s tou novou hrou, na kterou se těším a zároveň mám i trochu obavy, o co zase půjde… Šámal, Petr ... Kniha: Více než hra - Petr Šámal | Knihy.ABZ.cz ... . Miluji chvíle, kdy oba víme, že tady a teď - Petr Šámal . On má šílené nápady a pořád něco vymýšlí, a tím mě překvapuje, jako třeba teď s tou novou hrou, na kterou se těším a zároveň mám i trochu obavy, o co zase půjde… Šámal, Petr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY