Život na hraně

Život na hraně - František Fremuth | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
František Fremuth
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život na hraně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život na hraně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Fremuth. Číst Život na hraně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtivou a zábavnou formou jsou zde zpracována témata života jako například sex a přátelství, alkohol blahodárný nebo závislost, s potěšením jíst a pít, jak si udržet kondici a mládí, jak zvládat stres…, zkrátka Umění žít. Knihu provázejí vtipné ilustrace Jiřího Slívy a citáty slavných světových osobností. Dílo představuje ucelený pohled na život za přispění našich předních odborníků a širokého okruhu přátel autora. Autor je profesorem biofyziky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Působil jako vysokoškolský učitel na Lékařské a na Přírodově decké fakultě Karlovy univerzity v Praze.


...ivot na hraně. 281 likes. „Život na hraně" jsou adrenalinové konference časopisu MarketingSalesMedia ... Život na hraně | Albatros media ... . Vydáváme se za hranu naší branže, protože inspirace vždy přichází zvenčí. Život na hraně o.s. je nestátní neziskovou organizací usilující všemi činnostmi a programy o zlepšení soužití majoritní společnosti s romskou komunitou v našem městě. Největší důraz klademe na prevenci, zvyšování vzdělání příslušníků romské komunity, na pomoc při vyhledávání zaměstnání, ale také na ... Hraničáři - život na hraně. 92 likes. Jedná se o dokument o hraniční poruše osobnosti. Tito lid ... Život na hraně - video ... ... Hraničáři - život na hraně. 92 likes. Jedná se o dokument o hraniční poruše osobnosti. Tito lidé zažili v dětství zneužívání, extrémní zanedbávaní a jiná závažná traumata. Všichni žijeme „na hraně". Kdykoliv se můžeme dostat na tu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY