Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7

Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 - Angela Marsonsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Marsonsová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Marsonsová. Číst Zlámané kosti: Případy Kim Stoneové 7 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě - dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.


...někomu jako je Kim Stoneové. Ona je někdo kdo se nevzdá a to se mi na ní líbí ... Kniha: Zlámané kosti (Angela Marsonsová) | bux.sk ... . kdokoliv kdo čte tuhle kriminálku nemůžu ani slovem ceknout o tom, že Kim je chladná, protože právě v tomhle díle dokázala, že to tak není a vlastně ne jen v tomhle díle. Ani v knize Zlámané kosti nepřijdete o jejich specifický humor a nezbytné vtipkování. Skvěle se doplňují a každý do vyšetřování přispívá něčím jiným. Série Případy Kim Stoneové se rozhodně řadí mezi nejlepší krimi série, s ... Případy Kim Stoneové 7 - Zlámané kosti | Nakladatelství Portál ... . Série Případy Kim Stoneové se rozhodně řadí mezi nejlepší krimi série, s jakými se v současné době můžete setkat. Start your review of Zlámané kosti (Případy Kim Stoneové, #7) Write a review. Oct 13, 2017 Christine rated it it was amazing · review of another edition. Shelves: ebooks, british, favorites, bookouture,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY