Evropská integrace bez iluzí

Evropská integrace bez iluzí - Václav Klaus | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Klaus
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropská integrace bez iluzí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evropská integrace bez iluzí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Klaus. Číst Evropská integrace bez iluzí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha prezidenta republiky je pokusem podívat se v dnešní neklidné situaci na Evropu bez růžových brýlí. Autor podává stručný náčrt více než půl století evropské integrace, popisuje dnešní situaci, kterou považuje za nestabilní, neudržitelný mezistav, snaží se na pravou míru uvést reálné přínosy integrace. Východisko vidí v transformaci jak evropského sociálně-ekonomického systému, tak evropského integračního modelu. Navrhuje návrat od ekologicko-sociálně tržní ekonomiky k trhu a od shora dirigované unifikace Evropy k aktivní spolupráci evropských zemí.


...á integrace bez iluzí je kniha Václava Klause, která vyšla roku 2011 a shrnuje názory bývalého českého prezidenta na sjednocování Evropy ... Evropská integrace bez iluzí | czech-books.com ... . Kniha je doprovázena kreslenými vtipy výtvarníka Jiřího Slívy Evropská integrace bez iluzí Autor: Klaus, Václav Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024233260 ISBN: 978-80-242-3326- Popis: 1× kniha, vázaná, 150 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Kniha Evropská integrace bez iluzí Přidat komentář. de_baques. 3 30.08.2017. Výborná a jako vždy velmi (nepříjemně) přesná ... OBRAZEM: Klause zavalili fanoušci - chtěli Evropskou ... ... . vydání) Kniha Evropská integrace bez iluzí Přidat komentář. de_baques. 3 30.08.2017. Výborná a jako vždy velmi (nepříjemně) přesná analýza problému. ... Evropská integrace je „proces vytváření stále užšího svazku mezi národy Evropy". Toto politické, zákonodárné i ekonomické sbližování začalo brzy po druhé světové válce a znamená, že jednotlivé členské státy přenášejí některé své kompetence n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY