Hrobaříci v podzámčí

Hrobaříci v podzámčí - Pavla Horáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Horáková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrobaříci v podzámčí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrobaříci v podzámčí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Horáková. Číst Hrobaříci v podzámčí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl detektivní trilogie pro mladé čtenáře je volným pokračováním napínavého příběhu Tajemství Hrobaříků. Parta detektivů tentokrát vymění prostředí pražského hřbitova za romantické kulisy městečka Ostrožná, kde mladí hrdinové o prázdninách pomáhají na archeologických vykopávkách. Brzy se dozvědí, že ze zdejšího zámku během druhé světové války zmizela vzácná relikvie, a spolu s potomky šlechtického rodu se nadšeně pustí do řešení dávné záhady.


...íci v podzámčí Autor: Horáková, Pavla Nakladatel: Apostrof EAN: 9788087561027 ISBN: 978-80-87561-02-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 12,5 × 19 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Hrobaříci v podzámčí Pavla Horáková | Knihkupectví Daniela ... . vydání) Hrobaříci v podzámčí se mi líbili ještě o trochu víc než první díl. 24.02.2012 Michala. Mohu jen říct autorce "Jen tak dál". Kdo by nechtěl prožít podobné prázdniny? Já se jimi pročetl za jedno odpoledne a už vyhlížím mlsně třetí pokračování. Kdo četl Tajemství hrobaříků neměl by přehlédnout! Hledáte Hrobaříci v podzámčí od Pavla Horáková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ... Hrobařík obecný - Wikipedie ... . Kdo četl Tajemství hrobaříků neměl by přehlédnout! Hledáte Hrobaříci v podzámčí od Pavla Horáková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hrobařík obecný (Nicrophorus vespillo) je brouk z čeledi hrobaříkovití.. Pop...SOUVISEJÍCÍ KNIHY