Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra

Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra - Karel Engel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Engel
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Engel. Číst Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké bylo stát u vzniku kaskadérské skupiny v bývalém Československu? Máte rádi “drby“ z filmového zákulisí? Zajímáte se o sportovce a sportovní povídky? To vše najdete ve skvělém čtení na ukrácení dlouhých chvil nebo pro získání nových pohledů na sportovní osobnosti. První polovina je věnována vzpomínkám na kaskadérské příhody, druhá část je osobním zamyšlením nad sportovními postavami. V autorově pojetí poznáte jména jako je Dana a Emil Zátopkovi, František Tikal, Július Torma, Luboš Ogoun, Jan Veselý, Svatopluk Pluskal a další. Nebojte se spojit film a sport stejně jako autor, mistr republiky a dlouholetý reprezentant v zápasu, člen olympijského hnutí a filmový kaskadér. Mezi povídkami jsou autorovy básně, které ho ovlivnily při someliérském výzkumu. Není bez zajímavosti se kouknout vždy na konec básně, kde je přesně uveden druh vína, který to způsobil.


...Jak šel čas... -- Vzpomínky zápasníka a kaskadéra - Karel Engel ... Strom na Staroměstském náměstí není ozdobený popré ... ... . Fungujeme! ... Není bez zajímavosti se kouknout vždy na konec básně, kde je přesně uveden druh vína, který to způsobil. (vzpomínky zápasníka a kaskadéra) Kniha je zařazena v kategoriích Vzpomínky zápasníka a kaskadéra Karel Engel Nakladatel: GG VIEW s.r.o. 2018 Vzpomínky zápasníka a kaskadéra. ENGEL Karel. Info: GG view, 2019 (1.) - brož., 192 str. EAN: 9788090742505 ISBN ... Jak cist ucetni vykazy steker karel otrusinova milana ... ... . Info: GG view, 2019 (1.) - brož., 192 str. EAN: 9788090742505 ISBN: 978-80-907425--5 Jak šel čas... Vzpomínky zápasníka a kaskadéra - Karel Engel . Jaké bylo stát u vzniku kaskadérské skupiny v bývalém Československu? Máte rádi "drby" z filmového zákulisí? Zajímáte se o sportovce a sportovní povídky? Jak šel čas... Vzpomínky zápasníka a kaskadéra Autor: Karel ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY