Lásky, vrásky, bublinky

Lásky, vrásky, bublinky - Libka Safr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Libka Safr
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lásky, vrásky, bublinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lásky, vrásky, bublinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libka Safr. Číst Lásky, vrásky, bublinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Libka Safr už ví, že hledání prince na bílém koni sakra bolí. I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo máte čtyřicítku na krku. V jejích historkách se mísí humor se sarkastickými postřehy a autorka v nich nešetří nikoho, ani sebe. Zamýšlí se nad vztahy, sexem i ženským světem, a hlavně odpovídá svým čtenářkám na otázku: proč se tohle všechno děje?


... se Lásky, vrásky, bublinky a je o radostech a strastech mladé čtyřicátnice, která se po rozvodu snaží začít opět milovat muže a hledá svého „Pana Božského" ... Kniha Lásky, vrásky, bublinky - Libka Safr | knizniklub.cz ... . Je to humorná kniha a doufám, že se tam mnohé z čtenářek najdou a dokážou se zasmát nejen mým příběhům, ale někdy i svým vlastním zážitkům. Lásky, vrásky, bublinky Libka Safr. Buďte dámy, milé dámy! Libka Safr už ví, že hledání prince na bílém koni sakra bolí. I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo máte čtyřicítku na krk ... Lásky, vrásky, bublinky | Albatrosmedia.cz ... . I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo máte čtyřicítku na krku. V jejích historkách se mísí ... Lásky, vrásky, bublinky Libka Safr ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY