Lovec

Lovec - Jeffery Deaver | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lovec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Lovec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Henry Loving se živí jako „lovec“. Zákazníci si ho najímají, aby vymohl informace od vytipovaných osob, a Loving ke splnění svého úkolu neváhá použít jakýchkoli prostředků, včetně únosů, mučení nebo vraždění rodinných příslušníků svých obětí. Nyní se stal terčem Lovingova zájmu detektiv washingtonské policie Ryan Kessler. Ochrana rodiny Kesslerových je svěřena agentovi Cortemu ze speciálního Oddělení strategické ochrany, muži pevných zásad a brilantnímu stratégovi, který velmi dobře ví, jak brutální dokáže Loving být: před šesti lety totiž „lovec“ zavraždil člověka, který byl Cortemu velmi blízký. Zatímco v rodině Kesslerových sílí úzkost a napětí, vyhrocuje se i spor mezi ochráncem a lovcem. Corte nasazuje svůj brilantní úsudek, ale Loving jako by byl stále o krok před ním. Pozvolna se přibližuje ke své oběti a Corte musí učinit těžké rozhodnutí: má za každou cenu chránit své svěřence, anebo by je měl v zájmu osobní pomsty vystavit nebezpečí a udělat z nich živou návnadu?


...(Bulgarian: Ловеч, romanized: Lovech, pronounced [ˈɫɔvɛt͡ʃ]; is a city in north-central Bulgaria ... Lovec - YouTube ... .It is the administrative centre of the Lovech Province and of the subordinate Lovech Municipality.The city is located about 150 kilometres (93 miles) northeast from the capital city of Sofia.Near Lovech are the towns of Pleven, Troyan and Teteven Ловец БГ - Българският ловен портал, всичко за лова, ловното оръжие, дивеча в България и света, ловен форум, статии, новини You are restricted from visiting the website. Please contact 888-890-1773 with the IP 157.55.39.164 for access. Ukvarjamo se s prodajo lovske, ribiške ... LZS - Glasilo Lovec na spletu - Lovska zveza ... . Please contact 888-890-1773 with the IP 157.55.39.164 for access. Ukvarjamo se s prodajo lovske, ribiške, strelske, navtične, pikado in kampin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY