Neandrtálka našla člověka

Neandrtálka našla člověka - Penny Reid | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Penny Reid
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Neandrtálka našla člověka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neandrtálka našla člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Penny Reid. Číst Neandrtálka našla člověka Online je nyní tak snadné!

POPIS


O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést.Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Kdyby to bylo na něm, požádal by ji o ruku, vzal si ji a ještě jí udělal dítě, to vše v tentýž den, jenom aby se vyhnul utrpení a dramatu, které doprovázejí čtyři stadia předsvatebních příprav – zasnoubení, seznámení s rodiči, rozlučku se svobodou a zbytečné svatební tradice. Janie mu však jeho plán překazí. Chce po něm, aby svou oddanost dokázal tím, že projde všemi výše zmíněnými kroky bez ohledu na to, jak všední a zbytečné mu připadají. Vydrží Quinn až do svatby? Nebo si postaví hlavu? Jedna věc je jistá. Quinn Sullivan se bude muset naučit očekávat španělskou inkvizici (jinými slovy vše neočekávané), pokud chce Janii Morrisovou za manželku.


...álka hledá člověka je kniha, kterou bych doporučila každému, kdo se chce odreagovat, náramně pobavit, zpříjemnit si den, nabízí prostě vše, co v takových romanťárnách hledáme ... Neandrtálka našla člověka - Penny Reid | KOSMAS.cz - vaše ... ... . O to těžší je pro mě hodnotit druhý díl jako průměrnou a za mě docela zbytečnou knihu, protože se tam opravdu nic zásadního nestane. Obsah knihy: Neandrtálka našla člověka. O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést. Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Neandrtálka našla člověka E-kniha, ... E-Kniha: Neandrtálka našla člověka (Penny Reid) | bux.sk ... . 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést. Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Neandrtálka našla člověka E-kniha, česky. Nea...SOUVISEJÍCÍ KNIHY