Revoluce na pořadu dne

Revoluce na pořadu dne - Martin Valenta | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Valenta
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Revoluce na pořadu dne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Revoluce na pořadu dne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Valenta. Číst Revoluce na pořadu dne Online je nyní tak snadné!

POPIS


Práce Martina Valenty ozřejmuje teoretické kořeny západního a zejména západoněmeckého hnutí roku 1968. Využívá k tomu receptivní analýzu kritické teorie Frankfurtské školy, jejíž neomarxismus ovlivnil povahu západního roku 1968 a z něho vzešlá politická a sociální hnutí. Nabízí pro českého čtenáře ojedinělý vhled do problematiky západního neomarxismu a jeho vlivu na společnost a politiku na západní straně železné opony.


... for "Revoluce na pořadu dne : kritická teorie Frankfurtské školy a její recepce v německém protestním levicovém hnutí šedesátých let dvacátého století, Frakci Rudé armády a německé strany Zelených: diskursivní analýza" ... Geneze globálního rozvratu morálky a tradičních hodnot: Od ... ... . Be the first. Revoluce na pořadu dne. Kritická teorie Frankfurtské školy a její recepce v německém protestním levicovém hnutí šedesátých let dvacátého století, Frakci Rudé armády a německé Straně zelených: diskursivní analýza Revoluce na pořadu dne Autor: Valenta, Martin Nakladatel: Ústav pro studium totalitních režimů EAN: 9788087211489 ISBN: 978-80-7378-153-8, 978-80-87211-48-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 16 × 23,5 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Revoluce na pořadu dne Martin Valenta. Revoluce na pořa ... Frankfurtská škola - Wikipedie ... . vydání) Revoluce na pořadu dne Martin Valenta. Revoluce na pořa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY