Tisk a dokončovací práce: Grafický design

Tisk a dokončovací práce: Grafický design - Gavin Ambrose, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gavin Ambrose,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tisk a dokončovací práce: Grafický design.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tisk a dokončovací práce: Grafický design ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gavin Ambrose,. Číst Tisk a dokončovací práce: Grafický design Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na inspirujících ukázkách představuje principy a konkrétní využití dostupných tiskových a dokončovacích technik při výrobě grafických materiálů a publikací, mj. litografii, CTP tisk, knihtisk, archovou montáž, typy papíru, skládání, ořez, vazbu, ražbu, lakování, vlepování aj. – vše z pohledu designéra pro jeho vlastní kreativní využití. Zahrnuje přehled grafických formátů, skládání a vazeb a průvodce výrobou knihy!


... kniha Grafický design: Tisk a dokončovací práce demonstruje dostupné techniky, dodávající vytvářeným produktům vzhledovou a hmatovou kvalitu, v principech i v praxi ... Kniha "Tisk a dokončovací práce" ... . Na skutečných příkladech od světových grafiků a studií ukazuje, jak lze různé prvky designu smysluplně kombinovat pro dosažení zamýšleného účinku. Grafický design - je cílené zpracování grafických prvků a textů pro představení informace, myšlenky nebo názoru. Předmětem grafického designu jsou například: Tištěná periodika, webdesign, propagační materiály, plakáty, knihy, 3D vizualizace, loga, vizuální styly, obaly, rek ... Tisk a dokončovací práce | Albatrosmedia.cz ... . Předmětem grafického designu jsou například: Tištěná periodika, webdesign, propagační materiály, plakáty, knihy, 3D vizualizace, loga, vizuální styly, obaly, reklamní bannery a další grafické práce (vizitky, dopisní papíry apod. Studio Lemon design vzniklo v roce 2000 s cílem poskytovat co možná nejvyšší standard grafických prací s důrazem na detail a individuální přístup ke každému projektu. Během několika let jsme rozšířili nabídku o digitální tisk a návazné dokončovac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY