V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery

V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery - Alice James, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alice James,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery.pdf


Chcete si knihu přečíst?V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice James,. Číst V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bavit se o tělesném zdraví je běžné, ale málokdy řešíme, jak být v pohodě i psychicky. Co cítíme? Na co myslíme? Co nás trápí? V této příručce o duševním zdraví pro mládež je vysvětleno, proč pociťujeme emoce a co je může ovlivňovat – od vztahů přes sociální sítě až po šikanu, rozvod či ztrátu blízké osoby. Najdete v ní spoustu tipů, jak žít zdravý duševní život, a rad pro chvíle, kdy není vše úplně stoprocentní.


...ě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery; V hlavě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery ... Pro zdravi | Sleviste.cz ... . Alice James a Louie Stowell. Listovat. Starat se nejen o zdraví tělesné, ale také duševní je důležité, zejména v období dospívání. Tato kniha je plná praktických rad, jak si udržet zdravou mysl. Kniha: V hlavě v pohodě -- Péče o duševní zdraví pro teenagery - Alice James; Louie Stowell Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery Alice James, Louie Stowell Název: V hlavě v pohodě ... Kent a stowe p80 levně | Blesk zboží ... . V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery Alice James, Louie Stowell Název: V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery. Autor: Alice James. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody...SOUVISEJÍCÍ KNIHY