Všechno je jinak: aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti

Všechno je jinak: aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti - Vladimír Pikora, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Pikora,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno je jinak: aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechno je jinak: aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Pikora,. Číst Všechno je jinak: aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co když je všechno jinak, než se na první pohled zdá? Ve společnosti roste napětí. Nepokoje se šíří Evropou. Jedna krize střídá druhou. Možná se blíží kolaps eurozóny. Jak to skončí? Vstupujeme do nové éry? Dá se snad v takové chvíli spoléhat na to, že se o nás postará stát? Myslíte na stáří, ale nevíte, jak v tak zvláštní době investovat bezpečně? Známí ekonomové Vladimír Pikora a Markéta Šichtařová na tyto otázky odpovídají způsobem srozumitelným každému laikovi. Boří jeden mýtus za druhým, odmaskovávají nekompetentní politiky, odhalují, co nás čeká. Nabízejí řešení, jak se o sebe a svůj důchod postarat a jak investovat bezpečně. Ale pokud čekáte nudu a nesrozumitelný odborný text, nedočkáte se. Taková kniha o ekonomice tu totiž ještě nebyla! Nerozčílí vás - spíš vám zvedne náladu před nedělním obědem.


... Všechno je jinak -- aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti - Vladimír Pikora; Markéta Šichtařová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Všechno je jinak - Vladimír Pikora | Databáze knih ... . Vladimír Pikora, Ph.D. Ing. Markéta Šichtařová Všechno je jinak aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 4628. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Tereza Králová Grafická úprava a sazba Eva ... Všechny informace o produktu Kniha Všechno je jinak aneb Co nám neře ... Všechno je jinak - Pikora Vladimír | Knihy Grada ... .grada.cz jako svou 4628. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Tereza Králová Grafická úprava a sazba Eva ... Všechny informace o produktu Kniha Všechno je jinak aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Všech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY