Etnokorálky

Etnokorálky - Jana Jiroušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Jiroušková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Etnokorálky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Etnokorálky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Jiroušková. Číst Etnokorálky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Jednotlivé kapitoly knihy se věnují šperkům vytvořeným z korálků podle ozdob, kterými se krášlí obyvatelé čtyř kontinentů. Při zhotovování šperků inspirovaných vzdálenými kulturami lze vzájemně propojovat prvky několika kultur a vytvořit tak vlastní zajímavý originál. Návody jsou označeny stupněm náročnosti.


...e první publikací svého druhu na českém trhu ... Paličkování - Internetový obchod ... . Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Jednotlivé kapitoly knihy se věnují šperkům vytvořeným z korálků po Koupit Koupit eknihu. Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkov ... Etnokorálky - Jana Jiroušková | Databáze knih ... . Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Kupte knihu Etnokorálky od Jana Jiroušková na Martinus.cz. Čtenářské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY