Malé dobré zprávy

Malé dobré zprávy - Martina Špinková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Špinková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé dobré zprávy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé dobré zprávy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Špinková. Číst Malé dobré zprávy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnohokrát již lidé z domácího hospice Cesta domů otevírali dveře domova, kde někdo umíral, a jeho blízcí mu chtěli být nablízku. Každé dveře byly jiné, každý osud za nimi také. Autorka vybrala pár desítek příběhů, které vás dojmou i potěší, možná vás zbaví strachu, ale především v nich asi potkáte kus sebe. Když člověk umírá a obzor je na dohled, dostane i všední život jakoby větší cenu. Každá chvilka i každá drobnost má svoji důležitost, nese si v sobě nejen smutek, ale i tichou radost, opravdovost nebo veselí, je plná života. Následující příběhy jsou vlastně dobrými zprávami pro nás, kteří jsme ještě „venku“. Otevíráme tedy trochu vrátka k lidem na konci života a zveme vás k zajímavým setkáním. Věříme, že vás potěší nebo vám dodají síly, klid a odvahu. Kulisy a osoby příběhů jsou pozměněny tak, aby protagonisté zůstali v anonymitě, podobnost se skutečnými osobami tedy může být jen náhodná. Když vám ale příběhy připomenou něco z vašeho života, bude to úplně v pořádku.


...zprávy. Kněz stříkal po věřících svěcenou vodu z vodní pistole ... Dobré zprávy?! - YouTube ... . Držel tak rozestup mezi lidmi ... Pochopí ji i malé děti Student gymnázia Open Gate Bertram Škařupa dokázal pro děti popsat šíření koronaviru, stačila k tomu jednoduchá simulace. Malé dobré zprávy. Příběhy sebrala, sepsala a ilustrovala Martina Špinková Vydala Cesta domů v roce 2019. Druhé vydání. Odpovědná redaktorka Štěpánka Ryšavá Grafická úprava ... Více než tisíckrát již lidé z domácího hospice Cesta domů o ... YouTube ... ... Více než tisíckrát již lidé z domácího hospice Cesta domů otevírali dveře domova, kde někdo umíral a jeho blízcí mu chtěli být nablízku. Malé dobré zprávy Martina Špinková Cesta domů , 2016 Malé dobré zprávy Autor:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY