Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic

Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic - Ondřej S. Nečas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej S. Nečas
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej S. Nečas. Číst Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Září 1489. Mojmír Mráz ze Žezlic, zmocněnec moravského zemského soudu, přijíždí na hrad starého přítele, aby vyšetřil smrt jeho vnučky. Dívka se ztratila mezi potulnými komedianty, k nimž utekla před nuceným sňatkem – smutnému osudu však uniknout nedokázala.Stopy vedou do zapadlého městečka uprostřed moravských lesů, kde pokojné občany právě děsí série podivných vražd. Vypráví se, že před dvanácti lety se v okolí zjevovala víla zvaná Noční motýl a setkání s ní znamenalo rozkoš, nebo smrt. Nyní se zdá, že přízrak někdo vyvolal opět, a starý strach získává novou podobu.Mojmír však nevěří, že vraždy jsou dílem ďábelské bytosti a spravedlivou odplatou za chtíč a hrabivost. Vydává se najít vraha z masa a kostí, jehož temné záměry, skryté za útoky nehmotné víly, postupně vyplouvají na povrch.


...otýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Ondřej S ... Noční motýl (Ondřej S. Nečas) - Centrum DETEKTIVKY ... . Nečas Nakladatel: Mystery Press 2019 Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze žezlic Ondřej S. Nečas Nakladatel: Mystery Press 2019 Kniha Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Noční motýl: Případ rytíře... Pro rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic, zmocněnce moravského zemského soudu a vojenského veterána, však toto není odpověď na nepochopitelné události, on sám vždy hledá reálné důkazy. Čtenář se se sympatickým rytířem poprvé setká při ... Detektivka z časů dávno minulých: Noční motýl ... . Čtenář se se sympatickým rytířem poprvé setká při vyšetřování vraždy mladinké dívky, unikající před sňatkem z donucení ... Mojmír však nevěří, že vraždy jsou dílem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY