Staročeský okultní rádce

Staročeský okultní rádce - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Staročeský okultní rádce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Staročeský okultní rádce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Staročeský okultní rádce Online je nyní tak snadné!





POPIS


Člověk od staletí hledá pomocníky a příručky k pochopení světa kolem něho. Nezřídka se uchyluje k astrologii a věštectví, jakož i k výkladům snů. Ovšem pokud při tom zcela neopouští své křesťanské kořeny, vzniká jedinečný a diskutovatelný lektvar porozumění. Ve velkém rádci psaném archaickým jazykem nechybí například výklad snů a jejich symbolika, chiromantie, tedy čtení osudu z ruky, vliv planet na člověka nebo základy telepatie.


...taročeský okultní rádce Nakladatel: XYZ EAN: 9788073885878 ISBN: 978-80-7388-587-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 19,2 × 25,4 cm Rok vydání: 2011 ... CZ PDF Říkali mi Leni - Prazska PDF ... ... Kupte knihu Staročeský okultní rádce od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Tajemno, esoterika a věci mezi nebem a zemí lákají člověka od pradávna. Proto již v dávných dobách vznikaly texty o tom, jak rozluštit význam snů, Kniha: Staročeský okultní rádce. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2 ... Knihy Snář - Heureka.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY