Blbnutí s Oscarem

Blbnutí s Oscarem - Ivona Březinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Blbnutí s Oscarem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Blbnutí s Oscarem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Blbnutí s Oscarem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je únor a všichni ve škole očekávají předmaturitní nápor. Jenže se stane něco neočekávaného – budova školy, která je v havarijním stavu, se musí okamžitě zavřít. Holky napadne, že by mohly tři týdny samostudia strávit opět na cestách. Jet do Irska na intenzivní kurz angličtiny se zdá být nejlepším využitím času. Možná se k nim přidají i Manuel, Kat a Rosťa. A tak pošesté trojlístek kamarádek balí bágly. Vztahy v partě však v cizině doznají bouřlivých změn, když jednoho z nich zasáhne naprosto nečekaná láska. Pomůže aspoň některým z kamarádů pochopit novou situaci život spisovatele a dramatika Oscara Wilda. Známý bouřlivák, dandy, muž radikálních názorů, kritik puritánské morálky, kterému nic lidského nebylo cizí. Od jeho úmrtí uplyne 30. 11. 2011 sto jedenáct let. Ve společnosti byl vítán nejen pro svůj šarm, ale i jako vynikající, vtipný vypravěč příběhů. Což dokládá obliba jeho knih a divadelních her i v současnosti. Parta českých studentů naráží v Dublinu na jeho stopy v mnoha situacích.


...Blbnutí s Oscarem Autor: Ivona Březinová Další příběhy party mladých lidí se tentokrát odehrávají v Irsku, rodné zemi Oscara Wilda ... Blbnutí s Oscarem - Ivona Březinová — Kniha.cz ... . Hledáte Blbnutí s Oscarem od Ivona Březinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem je kniha Blbnutí s Oscarem? Je únor a všichni ve škole očekávají předmaturitní nápor. Jenže se stane něco neočekávaného - budova školy, která je v havarijním stavu, se musí okamžitě zavřít. Holky napadne, že by mohly tři týdny samostudia strávit opět na cestách. Je únor a všichni ve škole očekávají předmaturitní náp ... Blbnutí s Oscarem - | Kniha na Alza.cz ... . Holky napadne, že by mohly tři týdny samostudia strávit opět na cestách. Je únor a všichni ve škole očekávají předmaturitní nápor. Jenže se stane něco neočekávaného -- budova školy, která je v h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY