Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku

Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvělá kniha od našeho předního znalce japonské kultury. Tradičně výtečný překlad je doprovázen stejně tak tradičně výborným doprovodným textem. Mám dojem, že pro pana Límana je haiku hýčkaným žánrem. Představil nám postupně staré mistry a nyní přichází s velmi obsáhlou antologií haiku rozkročenou přes několik století. Milovníkům tohoto žánru nelze než doporučit, aby si v knihovně vyčlenili místo na tento svazek :-) Díky, pane Límane, i vám, nakladateli.


...lný květů Mistři haiku a jejich dědictví ... Novinky - UJEP ... . Výběr ze tří století japonských haiku Výběr ze tří století japonských haiku Čtenářské recenze (1) Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví.Výběr ze tří století japonských haiku na prazskamuzea1918-2018.cz Chrám plný květů: Mistři haiku a jeji ... Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví. Výběr ze ... ... .cz Chrám plný květů: Mistři haiku a jejich dědictví. Výběr ze tří století japonských haiku Reprezentativní antologie japonské poezie haiku v překladu Antonína Límana. Přes osm set vybraných skvostů od sedmdesáti autorů po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY