Léčba

Léčba - Robin Cook | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Cook
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Cook. Číst Léčba Online je nyní tak snadné!

POPIS


JJ, syn Laurie Montgomeryové a Jacka Stapletona, se konečně uzdravil a Laurie se vrací do newyorského úřadu soudního lékaře. První případ, který je jí přidělen, se zdá jednoznačný. Satoši Mačita, vědec z Kjótské univerzity, je nalezen mrtvý ve stanici metra. Vše nasvědčuje tomu, že podlehl jakémusi zvláštnímu záchvatu. Den nato se však na Lauriině pitevním stole objeví další mrtvý Asiat a Laurie začne tušit, že tady půjde o mnoho víc než jen o náhodu. A pak jí a Jackovi unesou syna… Další lékařský thriller (a již třicátý v pořadí) amerického bestselleristy Robina Cooka.


... (terapie, kúra, kurýrování) je souhrnný název pro soubor opatření prováděných s cílem ovlivnit průběh onemocnění ... Seborea léčba | uLékaře.cz ... .Cíle léčby mohou být různé: Plné uzdravení - Pokud je to možné, je cíl zbavit nemocného nemoci. Tak například podáním antibiotik u akutní infekce dojde ke zničení původce nemoci a tím k vyléčení, pokud nedošlo k nevratnému poškození. Léčba onkologického onemocnění se skládá z řady lékařských postupů a podílí se na ni lékaři několika odborností. Tento multidisciplinární přístup symbolizuje také logo ČOS, pět barevných paprsků znamená pět způsobů boje se zhou ... Neplodnost.org ... . Tento multidisciplinární přístup symbolizuje také logo ČOS, pět barevných paprsků znamená pět způsobů boje se zhoubnými nádory, od prevence a pokud možno včasné diagnostiky přes operaci (), ozařování (radioterapii) až po farmakoterapii. Neplodnost a její léčba. Vznik tohoto projektu předcházela dlouhá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY