Můj skotský hrdina

Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj skotský hrdina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj skotský hrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Můj skotský hrdina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno – postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl bezstarostně žít. Když ale jeho nezdární mladší bratři překročí všechny meze a unesou jednu mladou ženu na cestě k Lattimerovi, musí Graeme zasáhnout. Nemůže dámu vrátit, aby se jeho příbuzní nedostali do nesnází. A když vám do klína spadne takhle krásná slečna, je těžké ji jen tak pustit… Marjorie by měla být vyděšená, když ji zajmou skotští lumpové, ale těžko žít v hrůze, když je váš věznitel ďábelsky hezký a představuje tak hříšné pokušení jako Graeme. Nemůže zůstat po jeho boku věčně – aťsi se jí při té představě rozbuší srdce sebevíc – ale Graeme má zřejmě jiné plány. Tenhle hříšný Skot ji chce svést a nemá v plánu přestat, dokud se neocitne v jeho náručí… navždy… Z cyklu Neobyčejní hrdinové (2)


...otský hrdina - Suzanne Enoch. Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno - postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za ... Můj skotský hrdina | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Kniha Můj skotský hrdina od Suzanne Enoch je mezi mými kamarádkami, které milují tento typ literatury, doslova klasikou. Všechny jsou nadšené a donutili mě, abych si knihu konečně také přečetla. A tak jsem se do toho po velkém váhání dala. Kniha Můj skotský hrdina Přidat komentář. Jolana.b. 1 04. února. Taková příjemná odpočinková kniha. ... Můj skotský hrdina . 13,99 € ... Neobyčejní hrdinové: Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch ... ... . Kniha Můj skotský hrdina Přidat komentář. Jolana.b. 1 04. února. Taková příjemná odpočinková kniha. ... Můj skotský hrdina . 13,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno - postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY