Tajemství žlutého domu

Tajemství žlutého domu - Amanda Hampson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Hampson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství žlutého domu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství žlutého domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Hampson. Číst Tajemství žlutého domu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mia s Benem až dosud žili v Austrálii, ale ve svých třiceti letech se rozhodli vzdát se svého domova v Sydney a vydali se vstříc novému dobrodružství. V pitoreskní vesničce Cordes-sur-Ciel na jihozápadě Francie si koupili starou žlutou vilku a začali tu novou etapu svého života. Jejich sousedé Dominic a Susannah, kteří pocházejí z Británie a jsou již důchodového věku, je vřele přivítají a brzy se z nich stanou přátelé. Mia s Benem jsou ohromeni pohostinností sousedského páru, ale zanedlouho se ukáže, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Na povrch začínají postupně vyplouvat tajemství odhalující detaily skandálu, před kterým – jak doufali – Dominic a Susannah utekli z Londýna. Mia s Benem jsou novou situací zaskočeni a nedokážou se s ní sami vyrovnat. Jejich sen o mírumilovném idylickém životě na vesnici v jihozápadní Francii se začíná pomalu rozplývat. Podaří se Dominikovi a Susannah uniknout minulosti? Najdou k sobě Ben s Miou cestu zpátky a naplní svůj francouzský sen?


...ví žlutého domu - Amanda Hampson. Mia s Benem až dosud žili v Austrálii, ale ve svých třiceti letech se rozhodli vzdát se svého domova v Sydney ... Tajemství žlutého domu | KNIHCENTRUM.cz ... ... Tajemství žlutého domu kniha od: Amanda Hampson. 65 % 11 hodnocení ... Tajemství žlutého domu. Kdo napsal knihu Tajemství žlutého domu? Autorem je Amanda Hampson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kosovo i trgovina organima cijeli film ( TAJNA ZUTE KUCE ) prvi dio Spread good. Loading... Unsubscribe from Spread good? Ca ... Tajemství žlutého domu | Baronet.cz ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Kosovo i trgovina organima cijeli film ( TAJNA ZUTE KUCE ) prvi dio Spread good. Loading... Unsubscribe from Spread good? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe. Loading Mia s Benem až dosud žili v Austrálii, ale ve svých t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY