Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály

Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento informacemi nabitý a inspirativní průvodce se skvěle hodí pro fotografy, kteří chtějí dále zdokonalovat své dovednosti. Atraktivní, snadno pochopitelná grafická úprava vás krok za krokem dovede k mistrovství v ovládání funkcí fotoaparátu, což zahrnuje i pokročilé techniky typu optimalizace barev či nasvícení scény. Praktické soupisy a panely s ikonami poskytují rychlý přehled vybavení a nastavení fotoaparátu, které jednotlivé techniky vyžadují. V knize jsou zahrnuty i komplexní instrukce ohledně postprodukčních technik a digitálního pracovního prostoru. Najdete v ní neocenitelné praktické rady a stovky inspirativních a instruktážních obrazových návodů.


...ování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály Tento informacemi nabitý a inspirativní průvodce se skvěle hodí pro fotografy, kteří chtějí dále zdokonalovat své dovednosti ... Fotografování pro pokročilé - Detailní průvodce pro ... ... . Hledáte Fotografování pro pokročilé: Detailní průvodce pro zanícené nadšence i profesionály od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Fotografování pro pokročilé Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297846 ISBN: 978-80-7529-784-6 Překlad: Golombek, Vladimír Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 20,3 × 23,7 ... Fotografování - Podrobný průvodce pro nadšence i ... ... . 33 prodejen po celé ČR Fotografování pro pokročilé Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297846 ISBN: 978-80-7529-784-6 Překlad: Golombek, Vladimír Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 20,3 × 23,7 cm Rok vydání: 2019 Tento informacemi nabitý a inspirativní průvodce se skvěle hodí pro fotografy, kteří chtějí dále zdokonalovat své dovednosti. Atraktivní, snadno pochopitelná gra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY