Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb

Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Biesty
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Biesty. Číst Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku. Zjistíš, proč nespadne mrakodrap Empire State Building, jak jsou vyřešeny přirozené potřeby astronautů v raketoplánu nebo co se děje v zákulisí Královské opery v Londýně. A pokračuje to zaoceánským parníkem Queen Mary, letadlem Jumbo Jet, vrtnou plošinou, obrovskou rybářskou lodí, a dál se nech překvapit. Průřezy ti umožní představit si prostorové umístění jednotlivých částí různých staveb a strojů, u těch největších jsou strany dokonce vyklápěcí.


...itelné pohledy do nitra strojů a staveb Autor: Biesty, Stephen Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297419 ISBN: 978-80-7529-741-9 Překlad: Volavková, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 26 × 31 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb (Stephen ... ... . vydání) Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | Databáze knih Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lok ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb ... ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | Databáze knih Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Neuvěř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY