Dům bez oken

Dům bez oken - Milan Urza | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Urza
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům bez oken.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům bez oken ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Urza. Číst Dům bez oken Online je nyní tak snadné!

POPIS


Snový, až hororově laděný příběh Milana Urzy je vyprávěním o hranicích lidského poznání, hledání vlastního údělu a nemožnosti úniku. Kdesi na okraji vesnice, pod vlhkým a stinným svahem, stojí polorozpadlý dům obklopený zarostlou, tajemnou zahradou. Muž, který ho obývá, platí za nerudného podivína, jenž před lety tragicky přišel o ženu a syna – jak se alespoň říká. Kdo by mohl tušit, že pod domem se nachází další svět, utajený a přízračný, a v něm se na staré děravé matraci choulí ještě jeden obyvatel… „A já zůstával pořád v domě, jako bych se motal v kruzích, jako by mě za nohu držel nějaký neviditelný řetěz, který sahal jen ke dveřím do zahrady a dál už ne.“ Milan Urza se narodil roku 1983 v Jičíně. Je znám jako zpěvák, kytarista a textař alternativní skupiny První Hoře a folkového dua Kaspar Melichar; vystupuje rovněž sólově. Knižně vydal sbírky poezie Uprostřed noci (2003), Pukliny (2008) a romány Slepá planeta (2011) a Jeremiášův vztek (2014). Pracuje jako historik umění a literární redaktor, žije v Praze.


... oken 2019; Uprostřed noci 2003; Jeremiášův vztek 2014; Pukliny 2008; Slepá planeta 2011; Podobné knihy ... Dům bez oken - Milan Urza | Kniha na Alza.cz ... . A uzřela oslice anděla 1995; Betonová zahrada 1993; Neónová bible 1994; Kniha Dům bez oken je v Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. 0 hodnocení Dům bez oken 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Snový, až hororově laděný příběh Milana Urzy je vyprávěním o hranicích lidského poznání, hle ... Optimal Plus 5+1 - Rd Styl ... . Snový, až hororově laděný příběh Milana Urzy je vyprávěním o hranicích lidského poznání, hledání vlastního údělu a nemožnosti úniku. Kdesi na okraji vesnice, pod vlhkým a stinným svahem, stojí ... Dům bez oken. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Přečetla si naše knihkupkyně z Opavy T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY