Kontrastní zvířátka 2

Kontrastní zvířátka 2 - Bohdan Lukáš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohdan Lukáš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kontrastní zvířátka 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kontrastní zvířátka 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdan Lukáš. Číst Kontrastní zvířátka 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leporelo plné kontrastních obrázků v barvách, které miminka začnou vnímat jako první. Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku. V prvních měsících nemá miminko ještě dostatečně vyvinutý zrak k rozeznávání barev. Nejdříve začíná vnímat kontrasty tmavé a světlé, postupně se k nim přidávají základní barvy jako červená, zelená, žlutá. Jednoduché kontrastní obrázky pomáhají zvýšit soustředění, podporují zvídavost a podněcují vytváření nových mozkových spojení.


...ílá kontrastní zvířátka - sada 1. Sada 18ks kontrastních kartiček, které jsou výbornou didaktickou pomůckou k rozvoji zraku a motoriky Vašich nejmenších ... www.černobíléhračky.cz | Černobílé , kontrastní a ... ... . Od narození do 6ti měsíců slouží k rozvoji zraku. Později k rozvoji motoriky, poznávání zvuků zvířátek a k pojmenování jednotlivých zvířátek. Kontrastní zvířátka 2 - leporelo pro nejmenší Doporučujeme! Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku. Černobílá kontrastní zvířátka - sada 1+2. Zvýhodněná sada 36ks kontrastních kartiček, které jsou výbornou didaktickou pomůckou k rozvoji zraku a moto ... Černobílá kontrastní zvířátka - sada 1+2 - Černá na bílé s ... ... . Černobílá kontrastní zvířátka - sada 1+2. Zvýhodněná sada 36ks kontrastních kartiček, které jsou výbornou didaktickou pomůckou k rozvoji zraku a motoriky Vašich nejmenších. Od narození do 6ti měsíců slouží k rozvoji zraku. Později k rozvoji motoriky, poznávání zvuků zvířátek a k pojmenování jednotliv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY