Nebezpečná zvířata

Nebezpečná zvířata - Angela Weinhold | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Weinhold
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebezpečná zvířata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebezpečná zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Weinhold. Číst Nebezpečná zvířata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nebezpečná zvířata, jako jsou žraloci, krokodýli, medvědi, jedovatí hadi a pavouci, nepřestávají děti fascinovat. V této knížce s otevíracími okénky se malí průzkumníci dozvědí všechno o tom, jak zvířata loví, jak se lovená zvířata naopak brání napadení, kteří lovci si staví pasti a která zvířata jsou nejnebezpečnější. Díky odkrývání nečekaných detailů pod okénky je poznávání přírody úžasným dobrodružstvím.


...vá zvířata v Austrálii najdete ve velkém počtu, některá z nich jsou ale nebezpečná ... Nebezpečné potraviny pro psy! :: janinka1 ... . Podívejte se na souhrn mýtů a pravd o australských zvířatech. V tomto videu se podíváme na nejjedovatější zvířata, která se prohánějí po České republice ----- Hudba: "Dance of the Sugar Plum Fairies" Kevin MacLeod (i... Nebezpečná zvířata v Chorvatsku Komáři a vosy, ale i smrtelně jedovatí pavouci a žraloci. Chorvatsko je sice bezpečná země, ale i tak se tu nachází zvířata, na která byste ... Fantastická zvířata a kde je najít / Fantastic Beasts and ... ... . Chorvatsko je sice bezpečná země, ale i tak se tu nachází zvířata, na která byste si měli dávat pozor, setkání s nimi by mohlo býti nepříjemné. nebezpečná zvířata medvěd vlk vosy sršni včela medonosná zápřednice jedovatá Zoo Praha Zoo Ostrava klíště Podobné články Doug the Pug, rekordmanka Nala a další zvířecí influenceř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY