Strážci Aquaterry

Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bernd Perplies,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci Aquaterry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážci Aquaterry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Perplies,. Číst Strážci Aquaterry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače vznášejícího se taxi jeho táty!Finn, Anna a jejich nový kočičácký kamarád Tresk se snaží přijít na to, proč byl Omikron vytvořen a kdo se ho snaží pro sebe získat, ať to stojí cokoli! Tři přátelé musí proto ukázat nejen svůj důvtip, ale i velkou odvahu, a dokonce vytasit Treskovy ostré drápy. V jejich pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará. Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí!


...h pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará ... Strážci Aquaterry [eBook] - Bernd Perplies | Knihy ... ... . Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí! Hledáte Strážci Aquaterry od Bernd Perplies,Christian Humberg? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Série: Strážci Aquaterry (1.) Počet stran: 240 Anotace : Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, ... Strážci Aquaterry (Bernd Perplies, Christian Humberg ... ... . 33 prodejen po celé ČR Série: Strážci Aquaterry (1.) Počet stran: 240 Anotace : Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá inteligence Omikron 1. Kniha: Strážci Aquaterry - Christian Humberg; Bernd Perplies....SOUVISEJÍCÍ KNIHY