Lord John a Ďáblovy ruce

Lord John a Ďáblovy ruce - Diana Gabaldon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Diana Gabaldon
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Lord John a Ďáblovy ruce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lord John a Ďáblovy ruce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Gabaldon. Číst Lord John a Ďáblovy ruce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka povídek o lordu Johnu Greyovi. Lord John and Hand of the Devils přináší tyto tři jedinečné povídky Lord John and the Hellfire Club : Poprvé se zde objevuje Lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román Lord John a soukromá záležitost). Mladý diplomat je zavražděn na ulici. John Grey je svědkem vraždy a přísahá pomstít mladého muže, neboť stopy vedou k notoricky známému Hellfire Clubu a temné jeskyní pod Abbey Medmenham. Lord John and Succubus : Greyův úkol jako styčného důstojníka hannoverského pluku v Německu, je čelit dvěma hrozbám: postupující francouzské a rakouské armádě a hrozbě tajemné "noční čarodějnice," která šíří strach a smrt mezi vojáky. S vědomím, že se také může stát obětí, se lord John musí s čarodějnicí vypořádat dřív, než dorazí nepřítel. Lord John and the Haunted Soldier : lord John je povolán do zbrojnice u Woolwich, aby zodpověděl otázky královské komise. Dotazy se týkají děla, které explodovalo během bitvy u Krefeldu (navazuje na děj románu Lord John and the Brotherhood of the Blade).


...dáte Lord John a Ďáblovy ruce od Diana Gabaldon? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha: Lord John a Ďáblovy ruce (Diana Gabaldon) | Martinus ... . 33 prodejen po celé ČR Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce. Nakladatelství Edice Knihy Omega pokračuje ve vydávání knih ze světa Cizinky. Nově si můžete koupit knižní titul Lord John a Ďáblovy ruce. 11 0. 14.6.2019. Xavik. Lord John a Ďáblovy ruce: Diana Gabaldon Autorka: Diana Gabaldon Originál: Lord John and the Hand of Devils, 2007 V ČR: Kateřina Heřmanová, Knihy Dobrovský/Omega, 2019 Série: Lord John Grey (4. kniha) Počet stran: 328 Lord John a Ďáblovy ruce jsou souborem tří samostatných povídek. „Lord John and ... Lord John Grey série | Databáze knih ... . kniha) Počet stran: 328 Lord John a Ďáblovy ruce jsou souborem tří samostatných povídek. „Lord John and the Hellfire Club": Poprvé se zde objevuje lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román lord John a soukromá zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY